Wybierz region

Wybierz miasto

  25. EDD. Piknik historyczny w Krzyżowicach

  Krzyżowice 73
  Krzyżowice, ul. Krzyżowice/73 h

  15:00 Sobota, 23 września

  • Wstęp wolny

  Zachęcamy do udziału w Europejskich Dniach Dziedzictwa, największego w Europie wydarzenia promującego dziedzictwo kulturowe. Co roku we wrześniu kraje, w ktorych odbywa się to wydarzenie, udostępniają do zwiedzania szerokiej publiczności liczne zabytki i miejsca kultury, a także organizują wykłady, wystawy i inne imprezy towarzyszące skierowane.

  Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego hasło przewodnie 25. edycji EDD w Polsce brzmi: „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”.

  ***

  25. Europejskie Dni Dziedzictwa 2017
  Krajobraz dziedzictwa-dziedzictwo krajobrazu

  23 września 2017
  Piknik historyczny w Krzyżowicach
  Krzyżowice 73, 49-332 Olszanka

  W sobotę 23 września od godz. 15.00 zapraszamy do Krzyżowic na Piknik historyczny, organizowany przez Towarzystwo Przyjacioł Krzyżowic.

  W programie oprocz warsztatow, inscenizacji, wystawy starych zdjęć miejscowości, pleneru malarskiego, gier i zabaw dla dzieci, także zwiedzanie zabytkowego kościoła w godz. 16,00 i 17. 00, ktory jak się okazało niedawno zawiera w sobie najstarsze w Polsce fragmenty kościoła drewnianego! Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ