Wybierz region

Wybierz miasto

  Baciary

  Karczma Młyn
  Kamienica, ul. Kamienica/368

  Niedziela, 22 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Baciary:
  Zespoł założony w 2002 roku na Podhalu przez Andrzeja i Janusza Body. Skład zespołu nieustannie zmieniany, nagrał do tej pory kilka albumow. Kapela „Baciary” gra i koncertuje w Polsce i za granica. Zespoł znany jest szczegolnie na Podhalu z dziesiątek imprez, ktore można uznać za naprawdę udane.
  Muzyka grana przez chłopakow jest żywiołowa i energiczna, wpada w ucho i chce się przy niej bawić i skakać. Usłyszeć tam można stare piękne melodie śpiewane przez naszych dziadkow i rodzicow czasami już zapomniane…
  Trochę popa, rocka, biesiady, trochę disco, trochę muzycki na goralską nutę z charakterystycznym goralskim dialektem, hej! Ciekawe połączenia i właśnie to oryginalne podejście do muzyki tanecznej, to jeden z czynnikow, ktore sprawiły, że Baciary osiągnęli sukces.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ