Wybierz region

Wybierz miasto

  Dolny Śląsk za pół ceny: PPodziemna Trasa Turystyczno - Edukacyjna w Starej Kopalni w Kletnie

  Stara Kopalnia Uranu w Kletnie
  Kletno, ul. Kletno/40, +48 60 188 92 43

  Od 21.10.2016 do 23.10.2016

  • Brak informacji o cenie

  W dniach 21-23.10.2016 będzie okazja, a właściwie będzie wiele okazji ! Dolny Śląsk obniży swoje ceny o połowę.

  Największe atrakcje regionu będzie można odkryć w promocyjnych cenach. Będzie można taniej przenocować w hotelach, schorniskach, zamkach i pałacach, zjeść w najlepszych dolnośląskich restauracjach oraz odwiedzić muzea, teatry oraz obiekty sportowe - rekreacyjne. Mamy nadzieję, że w październiku Dolny Śląsk stanie się trochę mniej tajemniczy !

  ***

  Podziemna Trasa Turystyczno - Edukacyjna w Starej Kopalni w Kletnie

  Kopalnia Uranu w Kletnie to magiczne miejsce. Zwiedzając labirynt kolorowych korytarzy przeniesiesz sie w czasie i odbędziesz prehistoryczną podroż przedstawiającą ostatnie 500 milionow lat ewolucji na tle historii geologicznej Masywu Śnieżnika. Poznasz rekonstrukcje map paleogeograficznych, powstawanie kontynentow, szereg procesow skałotworczych i minerałotworczych.
  Wizytowką trasy są kolorowe wystąpienia minerałow takich jak : fluoryt,ametyst,kwarc mleczny, baryt, chalkopiryt czy malachit. Kolekcja sprzętu gorniczego przybliży ciężką pracę gornika od średniowiecza po czasy wspołczesne. Zapraszamy turystow indywidualnych oraz grupy zorganizowane , dla ktorych przygotowaliśmy szeroką ofertę.

  W dniach 21-23 października 2016 w ramach akcji"Dolny Śląsk za poł ceny " zapraszamy Państwa do zwiedzania kopalni w cenach obniżonych o 50%

  Obniżka obejmuje:
  - ofertę podstawową
  - nocne zwiedzanie
  - warsztaty

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ