Wybierz region

Wybierz miasto

  Ekstremalna przygoda w Masywie Śnieżnika

  Stara Kopalnia Uranu w Kletnie
  Kletno, ul. Kletno/40, +48 60 188 92 43

  Od 1.04.2015 do 31.10.2015

  • 130zł

  Ekstremalna przygoda w Masywie Śnieżnika – czyli eksploracja nieudostępnionych sztolni dawnej kopalni uranu oraz średniowiecznych chodnikow kopalni rud żelaza sprzed 600 lat.

  Zapewniamy pełną opiekę przewodnikow (ktorzy są jedynymi eksploratorami tajemnic sowieckiej kopalni uranu w Masywie śnieżnika) oraz potrzebny sprzęt taki jak: kask wspinaczkowy, kombinezon, czołowka, rękawice ochronne itp.
  Cena: 130zł / osoba
  Wymagana rezerwacja dwa dni przed planowaną wycieczką i wpłata 30% zaliczki.
  Czas trwania wyprawy około 4-5 godzin.
  Minimalna ilość uczestnikow w grupie – 2 osoby
  Maksymalna ilość uczestnikow w grupie – 12 osob
  Warunkiem uczestnictwa jest skończenie 18 lat, osoby niepełnoletnie (nie mniej niż 13 lat) tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

  Ofertę podstawową możemy indywidualnie modelować, poszerzyć o jazdę samochodami terenowymi, eksplorację nieudostępnionych jaskiń sudeckich, zjazdy na linie, survivalową noc w namiotach itd… wszystko jest uzależnione od potrzeb oraz możliwości finansowych uczestnikow.

  Wyprawy ekstremalne organizujemy w okresie od kwietnia do października. Przerwa zimowa jest niezbędna z uwagi na ochronę hibernujących w podziemiach nietoperzy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ