Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Mariusza Kalagi - CETiK Stronie Śląskie

  Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury (CETiK)
  Stronie Śląskie, ul. Tadeusza Kościuszki/18, +48 74 814 32 05

  Sobota, 21 lutego

  • 25zł

  21.02.2015 r. o godz. 19.00 w CETiKu

  odbędzie się koncert MARIUSZA KALAGI.

  Mariusza Kalaga - kiedyś członek zespołu"Gang Marcela", obecnie jeden z najpopularniejszych piosenkarzy i wykonawcow Listy Śląskich Szlagierow oraz TVS.

  Polski wokalista spod znaku pop i country. Obdarzony wspaniałym głosem, stąd często nazywany jest "Roy'em Orbisonem znad Wisły”. Znany sympatykom muzyki z prezentacji TV programow „Piknik Country”, „Gala Piosenki Biesiadnej”,„Imiennik TV Dwojki” Zbigniewa Gornego.

  W swoim repertuarze ma znane przeboje Roya Orbisona /„California Blue”, „You got it”, „Pretty women”,„Claudette”/, ktore w wersji polskojęzycznej nagrał w 1993 r., śpiewa także utwory Elvisa Presleya, czy Shakin Stevensa.

  Gra znane przeboje, standarty muzyki tanecznej i rozrywkowej, żywiołowe piosenki z gatunku „tex-mex, kolędy i pastorałki, a także kompozycje „Co tu jest grane?”, „Już zamknąłem serca drzwi”, „Złote obrączki”,„Sen o Dalmacji”, „Jedna z gwiazd”. Na co dzień występuje solo lub z zespołem „Partners”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ