Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert zespołu "POR FIESTA"

  Kaplica św. Onufrego
  Stronie Śląskie, ul. Sportowa/.

  16:00 Niedziela, 8 kwietnia

  • Wstęp wolny

  8 kwietnia 2018 r. (niedziela) o godz. godz. 16.00 w Kaplicy św. Onufrego w Stroniu Śląskim na zakończenie XXI KŁODZKIEGO FESTIWALU MUZYCZNEGO G I T A R I A D A odbędzie się „Finałowe flamenco” koncert zespołu „Por Fiesta” Wstęp wolny!

  wykonawcy:

  Katarzyna MATYS-ARBACZEWSKA - Tancerka i instruktorka tańca flamenco.
  Jakub NIEDOBOREK - Wyjątkowo wszechstronny gitarzysta, obdarzony czarującym brzmieniem. Jakub POLANOWSKI - Najlepszy flamencowy śpiewak polskiego pochodzenia. Od ponad piętnastu lat zgłębia tajniki andaluzyjskiej kultury, śpiewając flamenco w całym kraju.

  Zespoł flamenco Por Fiesta powstał w 1998 roku. Zadebiutował w tym samym roku recitalem podczas Międzynarodowych Spotkań Gitarowych. Dziś koncertuje na terenie całego kraju, występuje w radio i telewizji. Czerpiąc z surowego nurtu puro flamenco, nie stroni zarazem od wspołczesnego brzmienia, starając się zaspokoić oczekiwania słuchaczy rożnego typu. Stąd też wśrod dokonań zespołu znajdują się zarowno koncerty kameralne, jak i imprezy rozrywkowe.
  Jest to możliwe dzięki szacunkowi, jakim członkowie zespołu darzą flamenco. Ta piękna i stara sztuka, mimo iż pochodzi z odległej nam Andaluzji, w interpretacji Polakow nie traci nic ze swojej wartości. O jej powodzeniu decyduje bowiem wrażliwość, temperament i żywiołowość – atrybuty, ktorych artystom z zespołu Por Fiesta nie brakuje.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ