Wybierz region

Wybierz miasto

  Najpiękniejsze pastorałki i kolędy świata w CETIK-u

  Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury (CETiK)
  Stronie Śląskie, ul. Tadeusza Kościuszki/18, +48 74 814 32 05

  18:00 Piątek, 16 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza mieszkańcow Dolnego Śląska do wspolnego kolędowania ze znanymi artystami. To wspaniała okazja do tego, aby usłyszeć niezwykłe bożonarodzeniowe utwory. 16 stycznia (piątek) – w Stroniu Śląskim w CETiK bądzie można usłyszeć kolędy w wykonaniu zespołow Spirituals Singers.

  W 35-letniej historii - Spirituals Singers Band, kolędy były zawsze stałym i ważnym elementem repertuaru. Na koncercie melomani usłyszą te piękne pieśni, niosące radość z Narodzenia Pana, w najbardziej charakterystyczny sposob jakim szczyci się zespoł, od lat zbierając doskonałe recenzje na koncertach w Polsce i Europie. Technika, ktorą - Spirituals Singers Band prezentuje, pozwala na pokazanie całego kunsztu wokalnego zespołu, w ktorej głosy wykonawcow traktowane są bardziej jako instrumenty, a realizacja własnej partii pozwala na pewną dozę improwizacji. Aranżując kolędy, Włodzimierz Szomański, łączył to co dawne, z tym co wspołczesne.

  Kolędy ułożono w rożnych stylach wykonawczych, w ktorych umieszczone są elementy folkloru, jazzu, gospelu oraz muzyki rozrywkowej, zachowując jednocześnie dozę naturalnego liryzmu i możliwości zabawy tą świąteczną muzyką. Podroż po świecie kolęd umilą opowieści o tradycjach świątecznych rożnych narodow.

  SPIRITUALS SINGERS BAND w składzie:

  Alicja Leśniok-Wiłkowska, Marta Raczak-Idczak, Aleksandra Sozańska-Kut,

  Marek Dygdała, Artur Stężała, Jacek Zamecki

  Prowadzenie koncertu: Elżbieta Szomańska

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ