IV liga. Ależ kanonada w meczu Darłovii Darłowo z Odrą Chojna. Zdjęcia - inne wyniki

Tomasz Turczyn
Rozgrywana jest - 4 maja 2024 r. - 28 kolejka IV ligi ZZPN. Kapitalne wieści napływają z Darłowa...

28 kolejka IV ligi ZZPN

Bałtyk Koszalin - Błękitni II Stargard 5:1
Unia Dolice - Olimp Gościno 2:3
Chemik Police - MKP Szczecinek 5:0
Iskierka Mirand Szczecin - Orzeł Wałcz 1:3
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gwardia Koszalin 2:2

Darłovia Darłowo - Odra Chojna 10:1 (5:0)

Po pierwszych 45 minutach Darłovia prowadzi 5:0. Wszystko więc wskazuje na to, że darłowiacy zaliczą drugie z rzędu ligowe zwycięstwo. Odra zajmuje 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Darłovia - przed meczem z nią - ma 26 punktów i to daje 13 miejsce.

Bramki: Kamil Bazyli x 2, Jan Król x 2 Daniel Wólkiewicz

W II połowie ciąg dalszy kanonady na stadionie przy ul. Sportowej w Darłowie. Ostatecznie Darłovia wygrywa 10:1.

Polski Cukier Kluczevia Stargard - Perła URB Dygowo 4:0

Ina Goleniów - Wieża Postomino 1:2 (0:1)

23 min. - 0:1. Taki rezultat utrzymał się do przerwy.