MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka z marca 2024 - najważniejsze wydarzenia. Co działo się w Stroniu Śląskim? Bądź na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w marcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Stronia Śląskiego najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Prasówka 31.03.2024 z całego tygodnia w Stroniu Śląskim. Bądź na bieżąco z wydarzeniami”?

Przegląd marca 2024 w Stroniu Śląskim: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z marca 2024 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Prasówka 31.03.2024 z całego tygodnia w Stroniu Śląskim. Bądź na bieżąco z wydarzeniami

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami ze Stronia Śląskiego, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 24.03 a 30.03.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Te domy i mieszkania kupisz za bezcen! Sprawdzamy kwietniowe licytacje komornicze nieruchomości na Dolnym Śląsku. Lokalizacje i ceny”?

📢 Sprawdź kandydatów do rady miasta i kandydatów na burmistrza w gm. Stronie Śląskie w wyborach samorządowych 2024

Wybory samorządowe przeprowadzone zostaną już wkrótce. Poznaliśmy listy kandydatów na burmistrza i kandydatów do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Kto pojawił się na listach wyborczych w Twoim okręgu? Pełną listę znajdziesz poniżej.

📢 Te domy i mieszkania kupisz za bezcen! Sprawdzamy kwietniowe licytacje komornicze nieruchomości na Dolnym Śląsku. Lokalizacje i ceny

Dzięki licytacjom komorniczym można nabyć nieruchomości, płacąc za nie dosłownie ułamek wartości - zazwyczaj 3/4 lub 2/3 sumy oszacowania. Sprawdź, jakie domy i mieszkania będą licytowane w kwietniu w największych miastach Dolnego Śląska. W galerii zdjęcia nieruchomości lub lokalizacji, adresy, ceny wywoławcze i opisy.

Zrób sobie prezent

Materiały promocyjne partnera

Prasówka kwiecień Stronie Śląskie: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w marcu uwagę czytelniczek i czytelników ze Stronia Śląskiego. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 W Zagórzu Śląskim powstaje nowoczesne osiedle domków letniskowych. To będzie pachnący lasem ośrodek wypoczynkowy

Przy wjeździe do Zagórza Śląskiego, na terenach zielonych przy głównej drodze powstaje kameralny ośrodek wypoczynkowy. To kompleks drewnianych domków letniskowych, które zaczną przyjmować gości jeszcze w tym roku! Będą tu również dodatkowe atrakcje.

📢 Przegląd prasy z tygodnia 24.03.2024. Co działo się w Stroniu Śląskim. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami ze Stronia Śląskiego, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 17.03 a 23.03.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Dramatyczny nocny pożar trzech samochodów pod Wałbrzychem. Spłonęły doszczętnie - zdjęcia”?

📢 Dramatyczny nocny pożar trzech samochodów pod Wałbrzychem. Spłonęły doszczętnie - zdjęcia

W czwartkowy wieczór, 21 marca - tuż po godz. 22 na terenie firmy przy ul. Poniatowskiego w Boguszowie-Gorcach wybuchł pożar samochodów dostawczych. Spłonęły trzy, w tym dwa doszczętnie.

📢 Protest Rolników 20 marca 2024. Gdzie będą blokowane drogi? Mapa protestów

20 marca 2024 roku odbędzie się kolejny ogólnopolski protest rolników. Dla kierowców w całym kraju oznacza to wiele utrudnień. Zablokowane mają być nie tylko większe miasta, ale również mniejsze miejscowości. Blokowane mają być m.in. autostrady i granice.

📢 Polska Miss 30+ 2024: Trzy finalistki z Dolnego Śląska walczą o koronę. Zobaczcie zdjęcia pięknych kandydatek

Trzy urocze kobiety z Dolnego Śląska mają szansę zdobyć tytuł Polskiej Miss 30+. W pierwszej edycji tego konkursu piękności, 30 utalentowanych i pięknych kobiet z całej Polski stanie do walki o koronę. "Co je łączy? Pokazują, że po 30 roku życia nadal można spełniać marzenia" - piszą organizatorzy wydarzenia.

📢 Przegląd prasy z tygodnia 17.03.2024. Co działo się w Stroniu Śląskim. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami ze Stronia Śląskiego, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 10.03 a 16.03.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Grupa SILENTlive promuje trzeci album studyjny. Zagrajmy w berka - posłuchaj singla - wideo”?

📢 Grupa SILENTlive promuje trzeci album studyjny. Zagrajmy w berka - posłuchaj singla - wideo

"Zagrajmy w berka" to nowa produkcja wałbrzyskiej grupy SILENTlive, tym razem męski skład wsparła Maja Klasik. 14 marca 2024 w 16. rocznicę powstania grupy, w sieci zadebiutował ten pierwszy singiel zwiastujący nadejście trzeciego studyjnego grupy. Kto tęskni do klasycznego rockowego brzmienia i przemyślanego tekstu z odniesieniami do współczesności, ten powinien posłuchać.

📢 Wydra europejska, a może norka amerykańska? Takie urocze zwierzę spotkaliśmy na drodze w Miliczu

Pogoda dzisiaj wyjątkowo dopisuje w regionie wrocławskim. To doskonały moment, aby wybrać się na spacer w promieniach już prawie wiosennego słońca. A podczas takiego spaceru w okolicy Stawów Milickich, można natknąć się na takie urocze, futerkowe zwierzę. Zdaniem ekolożki z Milicza to norka amerykańska, zdaniem spacerowiczów wydra europejska.

📢 Przyszłość dzieje się w Lubinie. Trwa Dronowa Dolina, czyli wydarzenie dla pasjonatów nowych technologii, zdjęcia

Konferencja branżowa, wyścigi dronów i 24-godzinny konkurs programowania - to dzieje się na trwającej w Lubinie Dronowej Dolinie, czyli innowacyjnym wydarzeniu dla pasjonatów nowych technologii. Impreza potrwa dwa dni - 15 i 16 marca w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lubinie. Więcej poniżej, a w galerii fotorelacja z imprezy.

📢 Terapia hormonalna jako broń przeciwko superbakteriom? Nowe odkrycia naukowców z University of Kent. To może być rewolucja!

Terapia hormonalna zastępcza, stosowana głównie u kobiet w okresie menopauzy, może okazać się nieoczekiwanym narzędziem w walce z opornymi na antybiotyki szczepami E. coli oraz superbakterią MRSA. Najnowsze badania naukowców z University of Kent zostały opublikowane w „Journal of Infectious Diseases”.

📢 Przez cztery dni siedziała na szczycie drzewa, aż przyjechali ratownicy z GOPR - zdjęcia

Nietypowa interwencja Grupy Sudeckiej GOPR. Ratownicy niosący pomoc turystom na szlakach regionu wałbrzyskiego i kłodzkiego zwykle z koron drzew ściągają paralotniarzy, tym razem wspięli się po 2-letnią uciekinierkę Molly.

📢 Prasówka z całego tygodnia 10.03.2024 w Stroniu Śląskim. Zobacz przegląd prasy, by być na bieżąco

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami ze Stronia Śląskiego, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 3.03 a 9.03.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Dzień Kobiet w Hali Stulecia we Wrocławiu czyli WrocLove Fest 2024 - Nosowska, Król i Miuosh ”?

📢 Najgorsze i najdziwniejsze kreacje oscarowe w historii. Zobacz stylizacje celebrytek, o których wciąż pamięta świat

Oscary 2024 już niedługo! Wielka gala, podczas której zostaną przyznane jedne z najważniejszych statuetek w świecie kina, odbędzie się 10 marca. Corocznie gwiazdy show-biznesu zachwycają bądź wywołują kontrowersje śmiałymi stylizacjami. Przypominamy najgorsze i najdziwniejsze kreacje oscarowe wszech czasów.

📢 Dzień Kobiet w Hali Stulecia we Wrocławiu czyli WrocLove Fest 2024 - Nosowska, Król i Miuosh

Obchody Dnia Kobiet we Wrocławiu w ramach festiwalu WrocLove Fest zapowiadają się niezwykle interesująco - nie przegapcie tego wydarzenia! Świętowanie Dnia Kobiet 2024 najlepiej rozpocząć właśnie na koncercie! Są jeszcze dostępne bilety w cenie 130 zł (miejsca siedzące) oraz 100 zł (miejsca stojące).

📢 Wybory samorządowe 2024: Oto kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmiku dolnośląskiego z okręgu wałbrzyskiego - zdjęcia

Za nami konferencja połączona z prezentacją kandydatów i kandydatek KKW Koalicji Obywatelskiej do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Zobaczcie, kto z okręgu nr 3 - obejmującego 6 powiatów dawnego województwa wałbrzyskiego, wystartuje w wyborach samorządowych 2024!

📢 Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Zderzyły się tam cztery tiry

W poniedziałek, 4 marca, doszło do tragicznego wypadku na autostradzie A4. Zderzyły się cztery tiry, a na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo prowadzonej reanimacji, nie udało się uratować życia kierowcy jednego z pojazdów.

📢 Przegląd tygodnia z 3.03.2024 w Stroniu Śląskim. Najważniejsze wydarzenia od 25.02 do 2.03.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami ze Stronia Śląskiego, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 25.02 a 2.03.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Przegląd prasy z lutego 2024. Zestaw najważniejszych wydarzeń miesiąca. Co działo się w Stroniu Śląskim?”?

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronieslaskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto